Podpor Liptov Ride!

Podpor Liptov Ride!

Aj tento rok sa uchádzame o Tvoju finančnú podporu.

Podporíš šport
Hlavnou myšlienkou projektu je vytvoriť priestor pre športových nadšencov, ktorí si môžu vyskúšať kolektívnosť tímu v piatich disciplínach – Beh, Skialp, Freeride, Bike a Kajak.Podporíš prírodu
Zapájame sa aj do projektov na obnovu lesov, ochranu národných parkov, revitalizáciu divokých riek a prípravu konkrétnych lokalít na prírodný turizmus.

Podporíš región
Veríme, že myšlienka prepojenia zimných a letných športov v spoločných pretekoch vytvára priestor na združenie ľudí s podobným zmýšľaním a chuťou zapojiť sa do projektu a pripraviť účastníkom čo najlepší športovo – kultúrny zážitok.

Čo pre to treba urobiť:

Zamestnanec

  1. Požiadaj svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň a o vystavenie tlačiva “Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti“. Z tohto tlačiva sa zistí dátum zaplatenia dane a vypočítajú 2% tvojej zaplatenej dane.
  2. Vyplň “Vyhlásenie o poukázaní podielu dane (editovateľné PDF)”
  3. “Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti“ a “Vyhlásenie o poukázaní podielu dane” zanes, alebo pošli do 30.4.2021 príslušnému daňovému úradu podľa tvojho bydliska.

Fyzická osoba (napr. živnostník)
Ak si fyzická osoba, ktorá si daňové priznanie podáva sama, vyplň do príslušnej kolónky na poukázanie 2 % z dane z príjmu údaje Liptov Ride.

Postup krokov pre fyzické osoby, ktoré si samé podávajú Daňové priznanie v roku 2021 nájdeš tu.

Právnická osoba
Ako právnická osoba pri vypĺňaní Daňového priznaní pre právnické osoby uvedieš do príslušnej kolónky údaje prijímateľa – Liptov Ride.

Podrobné informácie ako postupovať pri poukázaní 2% pre právnické osoby v roku 2021 hľadaj tu.

Dobrovoľník
Ak si ako dobrovoľník v roku 2019 odpracoval viac ako 40 hodín, môžeš v roku 2021 poukázať až 3 % z podielu zaplatenej dane. Ako na to?

Liptov Ride údaje potrebné na poukázanie časti zaplatenej dane:
Právna forma: Občianske združenie Liptov Ride
Sídlo: Žiarska 601/1, 03104 Liptovský Mikuláš
Identifikačné číslo prijímateľa (IČO/SID): 50076345

Za tvoje rozhodnutie podporiť Liptov Ride ti od nás patrí veľká vďaka.

Ďakujeme!
Tím Liptov Ride