Zoznam tímov, ktoré už majú účasť na Liptov Ride istú!

1. ASS Brno Extreme Abuelo

  1. Milan Janata – beh
  2. Tomáš Lichý  – skialp
  3. Viktor Galuška – freeride
  4. Milan Damek – bike
  5. Pavel Srbecký – kajak

2. Hrádočania

  1. Marián Magdoško – beh
  2. Milan Lizuch – skialp
  3. Milan Lizuch – freeride
  4. Štefan Beňo – bike
  5. Jaroslav Flejberk – kajak

3. Space World

  1. David Victor Cassar – beh
  2. Michal Matušík – skialp
  3. Monika Škodová – freeride
  4. Viliam Volek – bike
  5. Miroslav Matušík – kajak

4. Rožňava team

  1. Roman Frič – beh
  2. Milan Leskovjanský – skialp
  3. Milan Leskovjanský – freeride
  4. Jaroslav Kollár – bike
  5. Vladimír Šišolák – kajak

5. Z Kozej Frndy taška

  1. Ivan Mudroň – beh
  2. Igor Žiak – skialp
  3. Michal Oško – freeride
  4. Jakub Chvála – bike
  5. Peter Muzila – kajak

6. Mothership

  1. Martina Belušová – beh
  2. Barbora Žiaková – skialp
  3. Barbora Kyzeková – freeride
  4. Dana Tregerová – bike
  5. Pavlína Matulániová – kajak

7. ORECH Racing Team

  1. Rastislav Imrich Švihra – beh
  2. Peter Podstavek – skialp
  3. Peter Klepáč – freeride
  4. Adam Kmeť – bike
  5. Silvia Brosová – kajak

8. Starí fotri – mladá krv

  1. Daniel Šolc – beh
  2. Martin Vacek – skialp
  3. František Šemelák – freeride
  4. Marek Horváth – bike
  5. Branko Bugorčík – kajak

9. KECY team

  1. Richard Križan – beh
  2. Tomáš Peti  – skialp
  3. Michal Lunter – freeride
  4. Marián Jambrich – bike
  5.  Ján Mihálik – kajak

10. Chrenoví banditi

  1. Zuzana Filipová – beh
  2. Martin Jakubík – skialp
  3. Daniela Jakubíková – freeride
  4. Lívia Sojková – bike
  5. Peter Krupa – kajak

11. Správni Liptáci

  1. Peter Húska – beh
  2. Dušan Borsík – skialp
  3. Juraj Settey – freeride
  4. Ján Skubík – bike
  5. Jozef Adamec – kajak

12. GERONIMO 1

  1. Peter Verček – beh
  2. Jiří Drahoš – skialp
  3. Juraj Riška – freeride
  4. Marek Rybár – bike
  5. Peter Smolinský – kajak

13. GERONIMO 2

  1. Peter Mičev – beh
  2. Peter Mizner – skialp
  3. Miroslav Zavodský- freeride
  4. Martin Kašák – bike
  5. Ivan Mikulič – kajak

14. rýchle “Tuli” šípy

  1. Andrej Paulen – beh
  2. Matúš Danko – skialp
  3. Marek Didek – freeride
  4. Ján Hálik – bike
  5. Valerián Remetei – kajak

15. Brali

  1. Juraj Ondruš – beh
  2. Jozef Uhrin – skialp
  3. Martin Lisý – freeride
  4. Andrej Laciak – bike
  5. Juraj Štás – kajak

16. FreerideLM

  1. Majkl Velner – beh
  2. Peter Hubka – skialp
  3. Adam Chomo – freeride
  4. Michal Ondruška – bike
  5. Richard Rumanský – kajak

17. MY Liptov Team

  1. Matej Petrovič – beh
  2. Jakub Šiarnik – skialp
  3. Matúš Bartalský – freeride
  4. Roland Hric – bike
  5. Martin Halčin – kajak

18. TOP RUN CLUB CZ

  1. Petra Eliášová – beh
  2. David Schinzel – skialp
  3. Karel Rejchrt – freeride
  4. Radek Vokurka – bike
  5. Jan Ometák – kajak

19. T-Šport Climberg team

  1. Peter Sobek – beh
  2. Branislav Kacina – skialp
  3. Richard Kulla – freeride
  4. Peter Jež – bike
  5. Peter Scherfel – kajak

20. Partizani

  1. Frantisek Erazmus – beh
  2. Andrej Slivka – skialp
  3. Adam Durdy – freeride
  4. Adam Gubka – bike
  5. Oliver Turek – kajak

21. VK HRON

  1. Jaroslav Fraňo – beh
  2. Tomáš Žitňanský – skialp
  3. Pavol Bazovský – freeride
  4. Marek Matyáš – bike
  5. Radoslav Alfoldi – kajak

22. Filištín Team

  1. Roman Trtek – beh
  2. Milan Dermek – skialp
  3. Michal Dieška – freeride
  4. Juraj Grešo – bike
  5. Gabriel Blcháč – kajak

23. My sme z Oravy

  1. Silvia Ďurotová – beh
  2. Pavel Šoch – skialp
  3. Patrik Šoch – freeride
  4. Adam Šoch – bike
  5. Eva Diešková – kajak

24. Lem(u)ry

  1. Michal Micenko – beh
  2. Mária Adamcová – skialp
  3. Tomáš Samuely – freeride
  4. Maroš Sovák – bike
  5. Peter Pataki – kajak

25. [bajkerky]

  1. Vladimíra Rožoková – beh
  2. Martin Polonyi – skialp
  3. Eva Hrapková – freeride
  4. Jana Kišoňová – bike
  5. Matej Mišík – kajak

26. Takie mladie valašky sťaby uchá

  1. Matúš Hazucha – beh
  2. Daniel Lajda – skialp
  3. Jakub Mikuláš – freeride
  4. Marek Mičuda – bike
  5. Matej Staroň – kajak

27. TULIKIVI SVK

  1. Michal Weiss – beh
  2. Peter Koštiaľ – skialp
  3. Martin Mastelak – freeride
  4. Robert Kindernay – bike
  5. Robert Kleberc – kajak

28. Big Air v meste crew

  1. Andrej Baran – beh
  2. Viktor Maceják – skialp
  3. Ondrej Horváth – freeride
  4. Róbert Volka – bike
  5. Micha Čecha – kajak

29. TOP RUN CLUB CZ B

  1. Pavel Pischek – beh
  2. Pavel Pischek – skialp
  3. Pavel Pischek – freeride
  4. Miroslav Koťátko – bike
  5. Miroslav Koťátko – kajak

30. STOP SHOP TEAM

  1. Tomáš Maceček – beh
  2. Jozef Hlavčo – skialp
  3. Pavel Božák – freeride
  4. Randy Hric – bike
  5. Ľubomír Janček – kajak

31. Barance

  1. Palo Ďurička – beh
  2. Stanislav Paluš – skialp
  3. Rasťo Paukovček – freeride
  4. Ľuboš Paukovček – bike
  5. Filip Machaj – kajak

32. Pán Králiček

  1. Tomáš Temiak – beh
  2. Martin Hudec – skialp
  3. Matej Smekal – freeride
  4. Daniel Dugát – bike
  5. Julius Kiš – kajak

33. Zbojníci

  1. Pavol Gatial – beh
  2. Adam Soukup – skialp
  3. Alexander Hanuska – freeride
  4. Dominik Gramantík – bike
  5. Jana Michalíková – kajak

34. športovci, vedci a richtár

  1. Radoslav Lisý – beh
  2. Pavel Krajčí – skialp
  3. Marek Krajčí – freeride
  4. Michal Danko – bike
  5. Valentín Sočuvka – kajak

35. SúŽenie

  1. Soňa Gergeľová – beh
  2. Ivana Jurčová – skialp
  3. Dana Bugorčíková – freeride
  4. Zuzana Novotná – bike
  5. Veronika Jurčová – kajak

36. Blbí a blbší Tu

  1. Michal Biroš – beh
  2. Lukáš Mačo – skialp
  3. Soňa Havlikova – freeride
  4. Peter Mačo – bike
  5. Samuel Ižar – kajak

37. Trinity

  1. Lubo Juroš – beh
  2. Paťo Kvietok – skialp
  3. Igor Plávka – freeride
  4. Marek Somorovský – bike
  5. Lucia Hollá – kajak

38. Ski Lokomotiva deti

  1. Šimon Kostolný – beh
  2. Petra Solovicova – skialp
  3. Tobiáš Kostolný – freeride
  4. Tomáš Solovic – bike
  5. Renáta Solovicova – kajak

39. Serotonin

  1. Andrej Chovan – beh
  2. Samuel Trizna – skialp
  3. Juraj Kořínek – freeride
  4. Martin Olejar – bike
  5. Jozef Rusko – kajak

40. LOVITECH Team

  1. Jaroslav Lovich – beh
  2. Adrián Kašniar – skialp
  3. Ján Kuska – freeride
  4. Jiří Maxa – bike
  5. Tomáš Kučera – kajak

41. Šmolkovia

  1. Marco Adrien Drozda – beh
  2. Pavol Oško – skialp
  3. Samuel Šeďo – freeride
  4. Jakub Húlek – bike
  5. Katarína Ontková – kajak

42. One Team One Dream

  1. Peter Vaňo – beh
  2. Megi Wiebauerova – skialp
  3. Monika Rigociova – freeride
  4. Jaroslav Holeček – bike
  5. Tomáš Lukačovič – kajak

43. SOITRONx

  1. Róbert Barbuš – beh
  2. Pavol Porubčan – skialp
  3. Martin Chmelík – freeride
  4. Ondrej Smolár – bike
  5. Andrej Jurík – kajak

44. TurboČerpadlá

  1. Ľubomír Redaj – beh
  2. Peter Zaremba – skialp
  3. Ján Malega – freeride
  4. Dávid Kuruc – bike
  5. Michal Žolko – kajak

45. Top hráči

  1. Filip Mihál – beh
  2. Michal Balko – skialp
  3. Miloš Kreth – freeride
  4. Michal Škvarka – bike
  5. Ján Janček – kajak

 46. SL – team

  1. Ľuboš Hudák – beh
  2. Tomáš Tomko – skialp
  3. Michal Alexik – freeride
  4. Michal Pješčak – bike
  5. Vlado Olejar – kajak

47. Triezvy pohľad

  1. Miroslav Oťapka – beh
  2. Michal Frank – skialp
  3. Jaroslav Belica – freeride
  4. Branislav Škrdla- bike
  5. Miro Beničák – kajak

48. TOTÁLNE NASADENIE

  1. Michaela Kucháriková – beh
  2. Simona Triznová – skialp
  3. Katarína Slovíková – freeride
  4. Katarína Garajová – bike
  5. Lucia Murzová – kajak

49. Moriaky

  1. Pavel Beťko – beh
  2. Michal Babčan – skialp
  3. Stanislav Sochor – freeride
  4. Alexander Uhrin – bike
  5. Tomáš Ontko – kajak

50. Driapači z Raja

  1. Lukas Dzurenda – beh
  2. Fero Mrovcak – skialp
  3. Tomáš Drobny – freeride
  4. Juraj Čuchran – bike
  5. Jaroslav Strnad – kajak

51. Alpenverein Slovensko

  1. Michal Stromko – beh
  2. Gabriel Lengyel – skialp
  3. Roman Cingeľ – freeride
  4. Jakub Smitka – skialp
  5. Anna Vallová – kajak

52. Riziko lavíny

  1. Anežka Doležalová – beh
  2. Bohumír Bušo – skialp
  3. Martina Němcová – freeride
  4. Juraj Marko – bike
  5. Jan Škrle – kajak

53. LM Training Centre

  1. Michal Jadroň – beh
  2. Peter Mäsiar – skialp
  3. Róbert Huna – freeride
  4. Oliver Vejčík – bike
  5. Patrik Gajarský – kajak

54. TO DO Liptov Team

  1. Tomas Sabaka – beh
  2. Michal Benčaj – skialp
  3. Andrej Medla – freeride
  4. Michal Homola – bike
  5. Adam Gonšenica – kajak

55. Neviditeľná hranica

  1. Matúš Vnenčák – beh
  2. Lukáš Trizna – skialp
  3. Jozef Červeň – freeride
  4. Martin Trizna – bike
  5. Miro Urban – kajak

56. Fajo

  1. Ján Fajnor ml. – beh
  2. Andrej Zelieska – skialp
  3. Ľubomíra Kalinová – freeride
  4. Adam Žiaran – bike
  5. Elena Kaliská – kajak

57. ON-LI-JU-RO team

  1. Libor Trtek – beh
  2. Roman Filkorn  – skialp
  3. Juraj Mundier – freeride
  4. Roman Kašpar  – bike
  5. Ondřej Hudeček – kajak

58. Hrotičí

  1. Maria Angelovičova – beh
  2. Miro Roštar – skialp
  3. Vít Strmeň – freeride
  4. Marek Slivka – bike
  5. Ladislav Strmeň – kajak

60. Odviate Horcom

  1. Tomáš Kubek – beh
  2. Lucia Drenková – skialp
  3. Jana Tužinská – freeride
  4. Andrej Rychel – bike
  5. Martin Borovský – kajak

Zaregistrovaní jednotlivci

1. FreerideLM-Individual

  • Marek Haluška

2. Dunajčík ONE

  • Filip Konrád

3. born to be wild

  • Juraj Danko

4. Sokol Harta

  • Michal Křížek

5. Verva

  • Lubor Viest

6. tatry selmy – krvava laba

  • Barbara Škandíková

7. PISOSPORT  Dolný Kubín

  • Jaroslav Dudáš

8. fidgi

  • Ivan Fiamin

9. Andytim

  • Andrej Mas

Sponzorské tímy

1. Ondatry

  1. Jordanka Valušiaková Kordová – beh
  2. Michaela Danková – skialp
  3. Zuzana Buchová – freeride
  4. Linda Skrúcaná – bike
  5. Zuzana Filustková – kajak

2. Husky GEO Team

  1. Ján Závodný – beh
  2. Rado Gažo – skialp
  3. Miroslav Nemčok – freeride
  4. Ján Závodný – bike
  5. Rado Orokocký – kajak

3. OPIS

  1. Dana Bartalská Niňajová – beh
  2. Igor Kováč – skialp
  3. Ján Blanský – freeride
  4. Miroslav Vereb – bike
  5. Lukáš Gajarský – kajak

4. SOITRON

  1. Silvia Mattová – beh
  2. Martin Hummel- skialp
  3. Pavel Palasthy – freeride
  4. Ivan Kollár – bike
  5. Dano Macek – kajak

5. DATAVARD

  1. Martin Krivička – beh
  2. Branislav Čík – skialp
  3. Eliška Smaržíková – freeride
  4. Ivan Došek – bike
  5. Ján Ďurinda – kajak

6. Mazurko

  1. Palo Hronský – beh
  2. Jakub Luley – skialp
  3. Peter Jurik – freeride
  4. Peter Szekvolgyi – bike
  5. Kamil Kaniščák – kajak

7. Dopravoprojekt

  1. Tomáš Kaliský – beh
  2. Vlado Janeček – skialp
  3. Martin Vretenár – freeride
  4. Juraj Jančuška – bike
  5. Miroslav Damborský – kajak

8. AGEL CLINIC TEAM

  1. Viktor Pavel – beh
  2. Vlado Šustek – skialp
  3. Danka Ursinyová – freeride
  4. Peter Siekel – bike
  5. Michal Zakarovský – kajak

9. SLOVANET

  1. Tomáš Kubica  – beh
  2. Ivan Fellner – skialp
  3. Peter Gros – freeride
  4. Mario Sedlacko – bike
  5. Petr Micev – kajak

10. Z Jasnej Banani

  1. Max Dowsing – beh
  2. Tamas Bohus – skialp
  3. Martin Hlousek – freeride
  4. Andrej Kyska – bike
  5. Frantisek Kaniscak – kajak