Official results of Liptov Ride 2016

Poradové čísloŠtartové čísloTímBehSkialpFreerideBikeKajakPenalizácia
Celkový čas
Strata na prvého
Strata na pred. tím
128Rýchle šípy
Žiška,Danko,Didek,Hálik,Remetei
1:00:06.120:45:37.270:17:13.730:42:20.110:09:59.962:55:17.19
0:00:00.00
0:00:00.00
217Z KOZEJ FRNDY TAŠKA
Mudroň,Žiak,Oško,Chvála,Gejdoš
1:01:42.920:51:58.980:15:25.480:48:59.400:09:46.2301:00
3:08:53.01
0:13:35.82
0:13:35.82
314T-Šport Climberg team
Sobek,Kacina,Kulla,Jež,Scherfel
1:05:04.470:51:21.200:22:29.750:40:50.690:10:46.083:10:32.19
0:15:15.00
0:01:39.18
46Trinity
Juroš,Kvietok,Plávka,Somorovský, Holá
1:00:07.990:55:30.770:17:30.880:51:34.100:11:25.603:16:09.34
0:20:52.15
0:05:37.15
54Serotonin team
Trizna,Šiarnik,Kořínek,Olejár,Rusko
1:07:05.370:43:37.610:17:37.750:51:08.910:12:08.6105:30
3:17:08.25
0:21:51.06
0:00:58.91
632Švarni šuhaji
Rakár,Šiarnik,Prokop, Hric,Grigar
1:05:15.150:52:15.230:25:21.830:46:07.080:08:46.8305:00
3:22:46.12
0:27:28.93
0:05:37.87
722Lovitech Team
Lovich,Hlavčo,Bartalský,Palovič,Kučera
1:14:16.950:44:21.410:19:14.840:54:04.060:08:49.5902:00
3:22:46.85
0:27:29.66
0:00:00.73
818Para team
Gajan,Dlugolinský,Slafkovský
1:05:14.720:56:49.840:24:28.870:47:44.480:08:35.9805:30
3:28:23.89
0:33:06.70
0:05:37.04
944Cyklovňa
Pješčák,Saloň,Litvin, Štefaňák,Olejár
1:06:46.721:00:11.050:24:08.020:44:17.390:11:38.2707:00
3:34:01.45
0:38:44.26
0:05:37.56
1037TOTÁLNE NASADENIE
Kucáriková,Triznová,Sochor,Uhrín,Ontko
1:14:42.121:07:04.550:16:45.870:47:40.440:10:22.183:36:35.16
0:41:17.97
0:02:33.71
1131Športoví Fanatici
Pál,Folta,Sýkora,Skubík,Mirgorodský
1:22:05.700:53:09.540:27:22.110:44:57.480:09:27.913:37:02.74
0:41:45.55
0:00:27.58
1248Fruxi
Hudák,Tomko,Malachovská,Alexík,Hurtuk
1:00:48.920:59:46.640:32:21.160:47:12.370:12:43.0605:30
3:38:22.15
0:43:04.96
0:01:19.41
1347Husky GEO SPORT Team
Závodný,Gažo,Nemčok,Nomilner,Orokocký
1:03:20.121:01:27.170:25:48.831:00:42.070:09:27.313:40:45.50
0:45:28.31
0:02:23.35
1423Filistin Team
Grešo,Dermek,Dieška,Trtek,Bobák
1:06:56.341:03:43.280:24:29.080:50:56.220:11:04.6505:00
3:42:09.57
0:46:52.38
0:01:24.07
1510Takie mladie valašky sťaby uchá
Hazucha,Lajda,Mikuláš,Mičuda,Staroň
1:17:26.870:58:11.320:25:24.640:53:46.790:09:49.153:44:38.77
0:49:21.58
0:02:29.20
1627Zbojníci
Humaj,Holubek,Hanuska,Gramantík,Málek
1:09:59.281:09:47.160:21:48.310:55:19.520:08:25.3200:30
3:45:49.59
0:50:32.40
0:01:10.82
1734Pribylinsko zuberskí družštevníci
Jurinová,Frank,Vicen,Polgárová, Mládek
1:22:42.760:57:04.730:21:04.580:58:14.470:10:41.553:49:48.09
0:54:30.90
0:03:58.50
1839OtecSynSnubenicaAdamEva
Ďurotová,Šoch,Šoch, Šoch, Stanovská
1:29:46.400:58:54.120:28:32.760:48:32.950:09:47.0800:30
3:56:03.31
1:00:46.12
0:06:15.22
191Team LM Training Centre
Mäsiar,Vlhová,Huna,Klimčík,Gajarský
1:15:32.551:12:15.950:29:58.650:49:36.650:09:13.2700:30
3:57:07.07
1:01:49.88
0:01:03.76
203Chlapci z Oravy
Bajo,Balko,Mihál,Slamka,Janček
1:08:45.551:22:33.540:26:12.090:50:34.990:09:40.793:57:46.96
1:02:29.77
0:00:39.89
2136Šmolkovia
Drozda,Oško,Peťo,Hulek,Ontková
1:13:51.931:22:21.910:19:29.590:54:10.300:11:44.584:01:38.31
1:06:21.12
0:03:51.35
225Fajo
Fajnor ml,Fajnor st. Hudáček
Štesko,Skubík
1:21:16.741:30:58.530:18:10.560:49:36.070:11:07.854:11:09.75
1:15:52.56
0:09:31.44
2343Datavard Team
Mačo,Čík,Smaržíková,Lessman,Ďurinda
1:37:42.741:04:52.120:26:35.830:59:25.270:09:36.594:18:12.55
1:22:55.36
0:07:02.80
2433Starí fotri- mladá krv
Šolc,Vacek,Šemelák,Horvát,Bugorčík
1:22:04.731:15:27.310:45:08.140:47:55.250:11:09.7900:30
4:22:15.22
1:26:58.03
0:04:02.67
2552TMR Team
Kimlička,Mikšová,Hulej,Schuller,Kaniščák
1:30:28.671:15:12.830:23:31.751:03:00.280:09:39.8300:30
4:22:23.36
1:27:06.17
0:00:08.14
2620Čerpadlá
Redaj,Zaremba,Malega,Kuruc, Žolko
1:11:44.171:22:48.680:47:41.490:50:20.200:10:12.384:22:46.92
1:27:29.73
0:00:23.56
2749Freeride LM
Haluška,Hubka,Paukovček,Smitka,Danko
1:19:07.861:26:59.380:30:04.800:56:47.010:10:50.784:23:49.83
1:28:32.64
0:01:02.91
2835Posledná Haluška (bez slaniny)
Doležalová,Brodanský,Fedorov,Batmendijn,
Poperníková
1:25:05.251:19:28.860:21:54.550:50:26.770:16:56.4710:00
4:23:51.90
1:28:34.71
0:00:02.07
2913Orech Racing team
Švihra,Podstavek,Klepáč,Kmeť,Stanovský
1:33:22.191:11:52.860:37:08.810:54:05.160:09:02.124:25:31.14
1:30:13.95
0:01:39.24
3046ALEF
Oťapka,Settey,Belica,Škrdla,Matejka
1:14:02.251:28:51.430:26:39.431:06:28.210:09:55.124:25:56.44
1:30:39.25
0:00:25.30
3124Ondatry
Kordová,Šuhajdová,Buchová,Skrúcaná,Filustková
1:25:11.091:10:13.000:43:08.570:55:13.580:12:43.794:26:30.03
1:31:12.84
0:00:33.59
3212IdemeVyhrať
Sčensný,Repel,Zbell,Linda,Patera
1:17:49.631:16:42.220:24:22.260:54:01.960:11:44.1822:00
4:26:40.25
1:31:23.06
0:00:10.22
3330Pán Kraliček
Majer,Hudec,Smekal,Králik,Haššová
1:27:06.671:20:55.490:32:27.120:56:18.720:11:48.2402:00
4:30:36.24
1:35:19.05
0:03:55.99
3416For Fun
Marták,Baláž,Kotešovec,Gabriš,Lipták
1:28:02.611:29:11.190:36:37.240:47:46.880:10:27.534:32:05.45
1:36:48.26
0:01:29.21
3526Alpenverein-edelweiss.sk
Stromko,Lengyel,Cingeľ,Smitka,Vallová
1:19:46.261:25:03.960:25:30.080:52:03.710:12:20.2420:00
4:34:44.25
1:39:27.06
0:02:38.80
3615GERONIMO
Verček,Mizner,Riška,Rybár,Smolinský
1:27:57.501:28:40.910:35:21.240:52:51.710:11:13.844:36:05.20
1:40:48.01
0:01:20.95
379VK-HRON
Fraňo,Sobinovská,Bazovský,Káňa,Alfoldy
1:21:36.101:37:12.850:27:56.300:58:48.640:12:13.054:37:46.94
1:42:29.75
0:01:41.74
3838Lehotka Boys
Gatial,Dubec,Režo,Antol,Čavojský
1:14:02.631:27:33.650:28:31.660:55:37.600:12:16.8720:00
4:38:02.41
1:42:45.22
0:00:15.47
3929KECY TEAM
Križan,Lunter,Lunter,Jambrich,Mihálik
1:20:47.761:36:50.220:36:02.190:57:05.130:13:56.334:44:41.63
1:49:24.44
0:06:39.22
4050OPIS
Ninajová,Kováč,Blanský,Vereb,Danka
1:31:11.331:37:22.800:34:00.050:56:01.760:09:50.6800:30
4:48:56.62
1:53:39.43
0:04:14.99
4141Soitron Team 1
Mattová, Richtárik,Palásthy,Zvárka,Hummel
1:20:51.841:35:06.520:27:16.941:06:56.880:11:59.0720:00
5:02:11.25
2:06:54.06
0:13:14.63
422Volní Jazdci
Duda,Páluš,Chomo,Duda,Chomo
1:20:38.341:53:43.610:19:56.950:57:17.930:12:54.4220:00
5:04:31.25
2:09:14.06
0:02:20.00
4325Súženie
Gergeľová,Jurčová,Bugorčíková,Novotná,Jurčová
1:30:57.071:27:22.850:37:12.021:02:25.890:11:36.3720:00
5:09:34.20
2:14:17.01
0:05:02.95
4411Blbí a blbší
Biroš,Mačo,Havlíková, Mačo,Fortuna
1:25:34.641:27:18.520:45:25.660:56:24.670:14:50.7620:00
5:09:34.25
2:14:17.06
0:00:00.05
457Space World
Reháková,Škodová,Volek,Matušík, Matušík
1:45:07.521:40:35.400:39:48.910:58:10.670:11:21.0400:30
5:15:33.54
2:20:16.35
0:05:59.29
4642Soitron Team 2
Barbuš,Štolc,Chmelík,Hummelová,Vrábel
1:16:51.061:39:00.140:27:51.201:22:15.070:17:00.6320:00
5:22:58.10
2:27:40.91
0:07:24.56
4751HZS 191
Magdoško,Lizúch,Lizúch,Mareček,Flejberk
1:27:39.672:01:36.360:53:23.880:55:50.960:11:51.7001:00
5:31:22.57
2:36:05.38
0:08:24.47
4845Mazurko
Rajniak,Jurík,Jurík, Luley,Kaniščák
1:08:51.432:00:37.691:17:15.201:00:03.090:08:33.6901:00
5:36:21.10
2:41:03.91
0:04:58.53
4940TOPRUN-ing Club
Eliášová,Ometák,Pischek,Vokurka,Koťátko
1:28:19.092:08:39.380:34:00.940:55:14.870:14:04.8720:00
5:40:19.15
2:45:01.96
0:03:58.05
508Dream Team
Viest,Sprušanský,Liďák,Kamenský,Králka
1:18:37.282:31:19.400:51:21.871:08:11.440:11:10.006:00:39.99
3:05:22.80
0:20:20.84
5121Dunajčík PRO
Konrád Filip
1:40:59.942:09:41.470:56:45.851:04:14.050:15:43.3020:00
6:27:24.61
3:32:07.42
0:26:44.62
5219Dunajčík Elite
Mišík Matej
1:43:20.26Odstúpil
Poradové čísloŠtartové čísloTímBežecCelkový čas
128Rýchle šípyPeter Žiška1:00:06.1
26TrinityLubo Juroš1:00:07.9
348FruxiĽuboš Hudák 1:00:48.9
417Z KOZEJ FRNDY TAŠKAIvan Mudroň1:01:42.9
547HUSKY GEO SPORT TeamJán Závodný1:03:20.1
614T-Šport Climberg TeamPeter Sobek1:05:04.4
718Para teamJán Gajan1:05:14.7
832Švárni šuhajiMichal Rakár1:05:15.1
944CyklovňaMichal Pješčak 1:06:46.7
1023Filistin TeamJuraj Grešo1:06:56.3
114Serotonin teamSamuel Trizna1:07:05.3
123Chlapci z OravyFilip Mihál1:08:45.5
1345MazurkoBoris Rajniak1:08:51.4
1427ZbojníciMichal Humaj1:09:59.2
1520ČerpadláĽubomír Redaj1:11:44.1
1636ŠmolkoviaMarco Adrien Drozda1:13:51.9
1746ALEFMiroslav Oťapka1:14:02.2
1838Lehotka BoysPavol Gatial1:14:02.6
1922LOVITECH TeamJaroslav Lovich1:14:16.9
2037TOTÁLNE NASADENIEMichaela Kucháriková1:14:42.1
211Team LM Training CentrePeter Mäsiar1:15:32.5
2242Soitron Team 2Róbert Barbuš1:16:51.0
2310Takie mladie Valašky sťaby ucháMatúš Hazucha1:17:26.8
2412IdemeVyhraťIvo Sčensný1:17:49.6
258DreamTeamLubor Viest1:18:37.2
2649Freeride LMMarek Haluška1:19:07.8
2726Alpenverein-edelweiss.skMichal Stromko1:19:46.2
282Volní JazdciMiroslav Duda1:20:38.3
2929KECY TEAMRichard Križan1:20:47.7
3041Soitron TeamSilvia Mattová1:20:51.8
315FajoFajnor Ján ml.1:21:16.7
329VK-HRONJaroslav Fraňo1:21:36.1
3333starí fotri - mladá krvDaniel Šolc1:22:04.7
3431Športoví fanaticiRobert Pál1:22:05.7
3534Pribylinsko - Zuberskí družstevníciBeáta Jurinová1:22:42.7
3635Posledná haluška (a bez slaniny)Anežka Doležalová1:25:05.2
3724OndatryJordanka Valušiaková Kordová1:25:11.0
3811Blbí a blbšíMichal Biroš1:25:34.6
3930Pán KráličekMichal Majer1:27:06.6
4051HZS 191Marián Magdoško 1:27:39.6
4115GERONIMOPeter Verček1:27:57.5
4216For FunMarek Marták1:28:02.6
4340TOPRUN-ing ClubPetra Eliášová 1:28:19.0
4439OtecSynSnubenicaAdamaEvaSilvia Ďurotová1:29:46.4
4552TMR TeamTomáš Kimlička1:30:28.6
4625SúženieSoňa Gergeľová1:30:57.0
4750OPISDana Bartalská Niňajová1:31:11.3
4813ORECH Racing teamRastislav Švihra1:33:22.1
4943Datavard TeamMarek Mačo1:37:42.7
5021Dunajčík ProFilip Konrád1:40:59.9
5119Dunajčík EliteMatej Mišík1:43:20.2
527Space WorldLenka Reháková1:45:07.5
Poradové čísloŠtartové čísloTímSkialpinistaPenalizáciaČistý časCelkový čas
122LOVITECH TeamJozef Hlavčo0:44:21.40:44:21.4
228Rýchle šípyMatúš Danko0:45:37.20:45:37.2
34Serotonin teamJakub Šiarnik3000:43:37.60:48:37.6
414T-Šport Climberg TeamBranislav Kacina0:51:21.20:51:21.2
517Z KOZEJ FRNDY TAŠKAIgor Žiak0:51:58.90:51:58.9
631Športoví fanaticiPeter Folta0:53:09.50:53:09.5
76TrinityPaťo Kvietok0:55:30.70:55:30.7
834Pribylinsko - Zuberskí družstevníciMichal Frank0:57:04.70:57:04.7
932Švárni šuhajiMatej Šiarnik3000:52:15.20:57:15.2
1010Takie mladie Valašky sťaby ucháDaniel Lajda0:58:11.30:58:11.3
1139OtecSynSnubenicaAdamaEvaPavel Šoch0:58:54.10:58:54.1
1247HUSKY GEO SPORT TeamRadovan Gažo1:01:27.11:01:27.1
1318Para teamMartin Dlugolinský3000:56:49.81:01:49.8
1448FruxiTomáš Tomko 3000:59:46.61:04:46.6
1543Datavard TeamBranislav Čík1:04:52.11:04:52.1
1644CyklovňaIvan Saloň 3001:00:11.01:05:11.0
1737TOTÁLNE NASADENIESimona Triznová1:07:04.51:07:04.5
1823Filistin TeamMilan Dermek3001:03:43.21:08:43.2
1927ZbojníciAndrej Holúbek1:09:47.11:09:47.1
2024OndatryPetra Šuhajdová1:10:13.01:10:13.0
2113ORECH Racing teamPeter Podstavek1:11:52.81:11:52.8
221Team LM Training CentreRóbert Huna1:12:15.91:12:15.9
2352TMR TeamKatarína Miksová1:15:12.81:15:12.8
2433starí fotri - mladá krvMartin Vacek1:15:27.31:15:27.3
2512IdemeVyhraťAdam Repel1:16:42.21:16:42.2
2635Posledná haluška (a bez slaniny)Adam Brodanský1:19:28.81:19:28.8
2730Pán KráličekMartin Hudec1:20:55.41:20:55.4
2836ŠmolkoviaPavol Oško1:22:21.91:22:21.9
293Chlapci z OravyMichal Balko1:22:33.51:22:33.5
3020ČerpadláPeter Zaremba1:22:48.61:22:48.6
3126Alpenverein-edelweiss.skGabriel Lengyel1:25:03.91:25:03.9
3249Freeride LMPeter Hubka1:26:59.31:26:59.3
3311Blbí a blbšíLukáš Mačo1:27:18.51:27:18.5
3425SúženieIvana Jurčová1:27:22.81:27:22.8
3538Lehotka BoysTomáš Dubec1:27:33.61:27:33.6
3615GERONIMOPeter Mizner1:28:40.91:28:40.9
3746ALEFVladimir Settey1:28:51.41:28:51.4
3816For FunMichal Kotešovec1:29:11.11:29:11.1
395FajoFajnor Ján st.1:30:58.51:30:58.5
4041Soitron TeamJuraj Richtárik1:35:06.51:35:06.5
4129KECY TEAMMichal Lunter1:36:50.21:36:50.2
429VK-HRONJúlia Sobinovská1:37:12.81:37:12.8
4350OPISIgor Kováč1:37:22.81:37:22.8
4442Soitron Team 2Miroslav Štolc1:39:00.11:39:00.1
457Space WorldViliam Volek1:40:35.41:40:35.4
462Volní JazdciStanislav Páluš1:53:43.61:53:43.6
4745MazurkoAndrej Jurík2:00:37.62:00:37.6
4851HZS 191Milan Lizuch2:01:36.32:01:36.3
4940TOPRUN-ing ClubJan Ometák 2:08:39.32:08:39.3
5021Dunajčík ProFilip Konrád2:09:41.42:09:41.4
518DreamTeamOndrej Sprušanský2:31:19.42:31:19.4
5219Dunajcik EliteMatej MišíkDNFDNF
Poradové čísloŠtartové čísloTímFreeriderPrestojCelkový čas
117Z KOZEJ FRNDY TAŠKAMichal Oško0:15:25.4
237TOTÁLNE NASADENIEStanislav Sochor0:16:45.8
328Rýchle šípyMarek Didek0:17:13.7
46TrinityIgor Plávka0:17:30.8
54Serotonin teamJuraj Kořínek0:17:37.7
65FajoMarek Hudáček0:18:10.5
722LOVITECH TeamMatúš Bartalský 0:19:14.8
836ŠmolkoviaMiroslav Peťo0:19:29.5
92Volní JazdciAdam Chomo0:19:56.9
1034Pribylinsko - Zuberskí družstevníciPeter Vicen0:21:04.5
1127ZbojníciAlexander Hanuska0:21:48.3
1235Posledná haluška (a bez slaniny)Jana Fedorová0:21:54.5
1314T-Šport Climberg TeamRichard Kulla0:22:29.7
1452TMR TeamMatej Hulej-300:23:31.7
1544CyklovňaDávid Litvin 0:24:08.0
1612IdemeVyhraťPavol Zbell0:24:22.2
1718Para teamMartin Dlugolinský0:24:28.8
1823Filistin TeamMichal Dieška0:24:29.0
1932Švárni šuhajiMiloš Prokop0:25:21.8
2010Takie mladie Valašky sťaby ucháJakub Mikuláš0:25:24.6
2126Alpenverein-edelweiss.skRoman Cingeľ0:25:30.0
2247HUSKY GEO SPORT TeamMiroslav Nemčok0:25:48.8
233Chlapci z OravyMichal Bajo0:26:12.0
2443Datavard TeamEliška Smaržíková0:26:35.8
2546ALEFJaroslav Belica0:26:39.4
2641Soitron TeamPavel Palásthy0:27:16.9
2731Športoví fanaticiJuraj Sýkora0:27:22.1
2842Soitron Team 2Marek Chmelík0:27:51.2
299VK-HRONPavol Bazovský-600:27:56.3
3038Lehotka BoysĽudovít Režo0:28:31.6
3139OtecSynSnubenicaAdamaEvaPatrik Šoch0:28:32.7
321Team LM Training CentrePetra Vlhová0:29:58.6
3349Freeride LMRastislav Paukovcek-600:30:04.8
3448FruxiZuzana Malachovská 0:32:21.1
3530Pán KráličekMatej Smekal0:32:27.1
3650OPISJán Blanský0:34:00.0
3740TOPRUN-ing ClubPavel Pischek 0:34:00.9
3815GERONIMOJuraj Riška0:35:21.2
3929KECY TEAMMichal Lunter0:36:02.1
4016For FunPeter Baláž0:36:37.2
4113ORECH Racing teamPeter Klepáč0:37:08.8
4225SúženieDana Bugorčíková-300:37:12.0
437Space WorldMonika Škodová0:39:48.9
4424OndatryZuzana Buchová0:43:08.5
4533starí fotri - mladá krvFrantišek Šemelák0:45:08.1
4611Blbí a blbšíSoňa Havliková 0:45:25.6
4720ČerpadláJán Malega0:47:41.4
488DreamTeamPeter Liďák0:51:21.8
4951HZS 191Milan Lizuch0:53:23.8
5021Dunajčík ProFilip Konrád0:56:45.8
5145MazurkoPeter Jurík1:17:15.2
5219Dunajcik EliteMatej MišíkDNF
Poradové čísloŠtartové čísloTímBikerCelkový čas
114T-Šport Climberg TeamPeter Jež0:40:50.6
228Rýchle šípyJán Hálik0:42:20.1
344CyklovňaIgor Štefaňák 0:44:17.3
431Športoví fanaticiJán Skubík0:44:57.4
532Švárni šuhajiRoland Hric0:46:07.0
648FruxiMichal Alexík 0:47:12.3
737TOTÁLNE NASADENIEAlexander Uhrín0:47:40.4
818Para teamJán Gajan0:47:44.4
916For FunDušan Gabriš0:47:46.8
1033starí fotri - mladá krvMarek Horvát0:47:55.2
1139OtecSynSnubenicaAdamaEvaAdam Šoch0:48:32.9
1217Z KOZEJ FRNDY TAŠKAJakub Chvála0:48:59.4
135FajoŠtesko Ján0:49:36.0
141Team LM Training CentreŠimon Klimčík0:49:36.6
1520ČerpadláDávid Kuruc0:50:20.2
1635Posledná haluška (a bez slaniny)Juraj Batmendijn0:50:26.7
173Chlapci z OravyLibor Slamka0:50:34.9
1823Filistin TeamRoman Trtek0:50:56.2
194Serotonin teamMartin Olejár0:51:08.9
206TrinityMarek Somorovský0:51:34.1
2126Alpenverein-edelweiss.skJakub Smitka0:52:03.7
2215GERONIMOMarek Rybár0:52:51.7
2310Takie mladie Valašky sťaby ucháMarek Mičuda0:53:46.7
2412IdemeVyhraťMatúš Linda0:54:01.9
2522LOVITECH TeamJuraj Palovič0:54:04.0
2613ORECH Racing teamAdam Kmeť0:54:05.1
2736ŠmolkoviaJakub Húlek0:54:10.3
2824OndatryLinda Skrúcaná0:55:13.5
2940TOPRUN-ing ClubRadek Vokurka 0:55:14.8
3027ZbojníciDominik Gramantík0:55:19.5
3138Lehotka BoysTomáš Antol0:55:37.6
3251HZS 191Kevin Mareček0:55:50.9
3350OPISMiroslav Vereb0:56:01.7
3430Pán KráličekMartin Králik0:56:18.7
3511Blbí a blbšíPeter Mačo0:56:24.6
3649Freeride LMJán Smitka0:56:47.0
3729KECY TEAMMarián Jambrich0:57:05.1
382Volní JazdciTomáš Duda0:57:17.9
397Space WorldMichal Matušík0:58:10.6
4034Pribylinsko - Zuberskí družstevníciVeronika Polgárová0:58:14.4
419VK-HRONVíť Káňa0:58:48.6
4243Datavard TeamGoetz Lessmann0:59:25.2
4345MazurkoJakub Luley1:00:03.0
4447HUSKY GEO SPORT TeamJán Nomilner1:00:42.0
4525SúženieZuzana Novotná1:02:25.8
4652TMR TeamRastislav Schuller 1:03:00.2
4721Dunajčík ProFilip Konrád1:04:14.0
4846ALEFBranislav Škrdla1:06:28.2
4941Soitron TeamMarián Zvarka1:06:56.8
508DreamTeamMiloš Kamenský1:08:11.4
5142Soitron Team 2Mata Hummelová1:22:15.0
5219Dunajčík EliteMatej MišíkDNF
Poradové čísloŠtartové čísloTímKajakárPenalizáciaČistý časCelkový čas
132Švárni šuhajiJakub Grigar08:46.8308:46.83
227ZbojníciAndrej Málek3008:25.3208:55.32
313ORECH Racing teamSamuel Stanovský09:02.1209:02.12
418Para teamAlexander Slafkovsky3008:35.9809:05.98
547HUSKY GEO SPORT TeamRado Orokocký09:27.3109:27.31
631Športoví fanaticiMarko Mirgorodský09:27.9109:27.91
745MazurkoKamil Kaniščák6008:33.6909:33.69
843Datavard TeamJán Ďurinda09:36.5909:36.59
93Chlapci z OravyJán Janček09:40.7909:40.79
101Team LM Training CentrePatrik Gajarský3009:13.2709:43.27
1110Takie mladie Valašky sťaby ucháMatej Staroň09:49.1509:49.15
1246ALEFMiroslav Matejka09:55.1209:55.12
1328Rýchle šípyValerián Remetei09:59.9609:59.96
1452TMR TeamFrantišek Kaniščák3009:39.8310:09.83
1520ČerpadláMichal Žolko10:12.3810:12.38
1639OtecSynSnubenicaAdamaEvaSoňa Stanovská3009:47.0810:17.08
1750OPISMiroslav Danko3009:50.6810:20.68
1837TOTÁLNE NASADENIETomáš Ontko10:22.1810:22.18
1916For FunJakub Lipták10:27.5310:27.53
2034Pribylinsko - Zuberskí družstevníciMichal Mládek10:41.5510:41.55
2114T-Šport Climberg TeamPeter Scherfel10:46.0810:46.08
2217Z KOZEJ FRNDY TAŠKAStanislav Gejdoš6009:46.2310:46.23
2322LOVITECH TeamTomáš Kučera12008:49.5910:49.59
2449Freeride LMJuraj Danko10:50.7810:50.78
2523Filistin TeamFilip Bobák11:04.6511:04.65
265FajoJakub Skubík11:07.8511:07.85
278DreamTeamJuraj Králka11:10.0011:10.00
2815GERONIMOPeter Smolinský11:13.8411:13.84
296TrinityLuciša Holá11:25.6011:25.60
3033starí fotri - mladá krvBranko Bugorčík3011:09.7911:39.79
3136ŠmolkoviaKatarína Ontková11:44.5811:44.58
327Space WorldMiroslav Matušík3011:21.0411:51.04
339VK-HRONRadoslav Alfoldi12:13.0512:13.05
344Serotonin teamJozef Rusko3012:08.6112:38.61
3524OndatryZuzana Filustková12:43.7912:43.79
3651HZS 191Jaroslav Flejberk6011:51.7012:51.70
3748FruxiRastislav Hurtuk3012:43.0613:13.06
3844CyklovňaVladimír Olejár 12011:38.2713:38.27
3930Pán KráličekMichaela Haššová12011:48.2413:48.24
4029KECY TEAMJán Mihálik13:56.3313:56.33
4119Dunajcik EliteMatej Mišík6013:55.8214:55.82
4235Posledná haluška (a bez slaniny)Kristína Poperníková60016:56.4726:56.47
4325SúženieVeronika Jurčová120011:36.3731:36.37
4441Soitron TeamMartin Hummel120011:59.0731:59.07
4538Lehotka BoysDušan Čavojský120012:16.8732:16.87
4626Alpenverein-edelweiss.skAnna Vallová120012:20.2432:20.24
472Volní JazdciMartin Chomo120012:54.4232:54.42
4812IdemeVyhraťMatej Patera120011:44.1833:44.18
4940TOPRUN-ing ClubMiroslav Koťátko 120014:04.8734:04.87
5011Blbí a blbšíFrantišek Fortuna120014:50.7634:50.76
5121Dunajčík ProFilip Konrád120015:43.3035:43.30
5242Soitron Team 2Marek Vrábel120017:00.6337:00.63

Links to race results in PDF files

Overall team results          Running results          Ski-touring results          Freeride results          Bike results          Kayak results

.